Kūno ir judesio terapinės praktikos

Žmogaus kūnas savyje saugo gausią gyvavimo istoriją. Dėl įvairiausių priežasčių ir aplinkybių ji lokalizuojasi kūno sistemose bei organuose, taip sukurdama psichologinius sunkumus, ribojančius elgsenos modelius, formuodama raumenų “šarvus”, kurie įtakoja sveikatos būklę.

Kūno ir judesio terapinėse praktikose siekiama susipažinti bei patirti kūno viduje saugomą patirtį. Įsiklausius, perdirbus, įkūnijus ir integravus pasąmonėje glūdinčią informaciją, paleidžiama kūne saugoma įtampa, sprendžiami psichologiniai klausimai, ugdoma asmenybė, plečiamos galimybių ribos, atkuriamas ryšys su kūnu, keičiami elgesio modeliai.

Darbo su klientu metu pasitelkiamos praktikos remiantis Kūno-proto pusiausvyros (Body-Mind Centering®) (kūno skenavimas; judesių modeliavimas per paternus, refleksus; prisilietimo menas; savęs patyrimas per eksperimentinę anatomiją - oda, skeletas, vidaus organai-; dialogas su organais ir vidaus sistemomis), kūno psichoterapijos, integralios šokio ir judesio terapijos, kūno ugdymo, autentiško judesio praktika, darbo su kai kuriais somatiniais sutrikimais principais. Kartais norint geriau perprasti patirtį leidžiamasi į piešimo, pokalbio terapiją.

Kodėl man tai svarbu?

Žmogus yra daugiau negu suvokiantis save esant. Tai ir emocijos, patirtys, vidiniai troškimai, mintys, vertybės, nuostatos, nesuskaičiuojama galybė būsenų ir tai, ką įžodinti sunku. Nei vienas elementas nėra svarbesnis už kitą. Visa jų visuma, nors ir cikliškai besikeisdama, sudaro unikalų asmens paveikslą. Tikiu, kad kūno ir judesio terapinės praktikos padeda pažinti šias dalis, perdirbti, įkūnijus įgalinti, ir patirti siekiamą gyvenimo kokybę.

Terapiniame procese man svarbus įsiklausymas, palaikymas, saugaus ir lygiaverčio santykio kūrimas. Šioje kelionėje aš pasižadu leisti Tau išgirsti, patirti, pamatyti save. Nes tai ir bus geriausias kelias Tavo augimo, atradimų bei gijimo kelionėje. Tikiu, kad jeigu jau esi čia, mes jau turime ryšį, o ar jis tęsis - spręsti Tau.

Apie mane

Įkūnytas asmuo sąmoningai išgyvena akimirkas, liūdydamas savo laisvę priimti sprendimus.

2018-2019 m. Sportininkų mokymo centras. Kūno kultūros ir sporto veiklos leidimas;

2022 m. Pilates trenerio kvalifikacija;

2022 m. - 2023 m. Integralios šokio judesio psichologijos ir psichoterapijos kursas. Darbas su asmenybės šešėline dalimi. Dr. Aleksandras Giršonas;

2022 m. Tension, Stress and Trauma Release: TRE®. Streph Hodgson (Uk);

2023 m. Profesiniai kūno psichoterapijos mokymai (šizoidinis tipas). Morit Heitzler (Izraelis);

2022 m. – iki dabar - Integruotos kūno ir judesio terapijos institutas (Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy IBMT), (2 kursas). Cornelia Schmitz, Jane Okondo, Frauke Burchards, Danguolė Venslavičė (UK);

2023 m. – iki dabar - Integruotos ir kūno psichoterapijos institutas (Bazinis integralios psichoterapijos kursas). doc. dr. Miglė Dovydaitienė;

2023 m. – iki dabar - Profesinio vystymo Integruotos šokio judesio psichologijos ir psichoterapijos kursas. dr. Aleksandras Giršonas;

Taip pat esu įgijusi Slow&Strong, Kalanetikos, funkcinio treniravimo, kūno tempimo ir kontaktinio tempimo (120 valandų), treniravimas esant stuburo, pėdų ligoms, nėščiųjų mankštų, veido mankštos sertifikacijas bei pažymėjimus, turiu nemažą patirtį baleto šokyje.

2011 metais esu apsigynusi Europos Sąjungos politikos ir administravimo magistro laipsnį.

Kai kurie kalifikacijos kėlimo kursai palikę pėdsakus: Prancūzija (Centre International de Danse jazz. Dance program training Intensive. Ballet), Italija (Dance movement therapy Intensive), Ispanija (Mindful with yourself Intensive; Movement lab Intensive) ir kt.

Prieš kelerius metus atradau ir pamilau autentiško judesio praktikas. Žinias apie šią judesio formą studijuoju Integralaus šokio judesio terapijos (pas Aleksandrą Giršoną) cikluose, Integruotos kūno ir judesio terapijos institute (IBMT), supervizijų ir tarpasmeninių praktikų su kolegomis metu.

Žinios, kuriomis aš remiuosi dirbdama